shape shape

Hakkımızda

Hakkımızda

1989 yılından beri sektörde yerini alan Garanti Hidrolik, iş makineleri ve endüstriyel amaçlı makinelerin yedek parça satış ve servisini yapmaktadır. 2000 yılından bu yana sektörde edindiğimiz tecrübelerin doğrultusunda hidrolik pres ve otomasyon makine imalatına da başlamıştır.
Garanti Hidrolik tüm iş makineleri üzerine marka gözetmeksizin kumanda blok revizyonu,hidrolik yedek parça ve servis hizmetini devam ettirmektedir.
Endüstriyel alanda, Hidrolik preslerin bakım ve imalatını, Enjeksiyon preslerinin hidrolik tamirini gerçekleştirmektedir.
Moog, Bosch, Rexroth, Linde, Sauer, Vickers, Liebherr, Parker marka pompa ve hidro motorlarda yedek parça, tamir ve servis hizmetini sürdürmeye devam etmektedir.
Otomasyon projelerimiz , Son yıllarda ahşap ambalaj sektöründe pack sandık imalatında metal aksamını işleyen otomasyon makinelerimiz ve kalıp imalatlarımız ile de sektörde önemli bir pay aldığımızı da söylemek firmamız adına gurur verici bir gelişmedir.
Garanti Hidrolik bugün olduğu gibi gelecekte de müşteri memnuniyeti ön planda tutarak kaliteli ve hızlı hizmet vermeyi sürdürecektir.

WhatsApp
+905382550966
Instagram
facebook
Konum